fbpx
Üles

Visioonikoosolek: Vasakpoolsed 2.0 (29.10.2023 Tallinnas)

Visioonikoosolek: Vasakpoolsed 2.0

Millal hakkavad Eestis teenima õiglast töötasu õpetajad, õed, politseinikud ja päästjad?

Milline peaks olema Eesti maksusüsteem, et riik suudaks ka reaalselt toetada neid, kes riigi abi enim vajavad: üliõpilased, noored pered, pensionärid, puuetega laste vanemad, paljulapselised pered jpt?

Millised teemad kõnetavad vasakpoolse maailmavaatega inimesi enim aastal 2023?

Kuidas tagada vasakpoolse maailmaatega erakonna valimine Riigikokku aastal 2027?

Nendel ja paljudel teistel teemadel arutleme 29.10.2023. a kell 16.00 kuni 18.00 Tallinnas Viru hotelli konverentsikeskuses (saalis Duetto) toimuval visioonikoosolekul „Vasakpoolsed 2.0“.

Visioonikoosolekule on oodatud kõik inimesed, kes on vasakpoolse maailmavaatega ja soovivad kaasa rääkida Eesti ainsa vasakpoolse maailmavaatega erakonna poliitika kujundamises. Üritus on tasuta, kuid palume üritusel osalemiseks sellest eelnevalt teada anda: erakond@vasakpoolsed.ee

Kui üritusele pole võimalik tulla Tallinnasse kohapeale, siis saab osaleda ka Zoom vahendusel. Ka sellest soovist tuleks hiljemalt 28.10.2023. a teada anda: erakond@vasakpoolsed.ee

Ürituse korraldaja on Eestimaa Ühendatud Vasakpartei, mille juhatus on valmistamas ette tegevuskava erakonna tegevuse kaasajastamiseks, et erakonnast kujuneks tõsiseltvõetav alternatiiv vasakpoolsete vaadetega valijate jaoks. Tegevuskava nimetus on Vasakpoolsed 2.0 ning selle eesmärgiks on kujundada Eestimaa Ühendatud Vasakparteist tugev vasakpoolne jõud Eesti poliitikamaastikul – Erakond Vasakpoolsed.

Lisainfo