fbpx
Üles

Aita Vasakpoolsete kandidaat Euroopa Parlamenti

Aita Vasakpoolsete kandidaat Jane Priimägi Euroopa Parlamenti

Vasakpoolsed avaldasid enda programmi Euroopa Parlamendi valmisteks, millega saab tutvuda: www.vasakpoolsed.ee/valimised2024 

Vasakpoolsetel peamine eesmärk Euroopa Parlamendi valimistel on võidelda selle eest, et kogu Euroopa Liidus kehtestatakse senise 40-tunnise töönädala asemel 32-tunnine töönädal. Kui Sa toetad seda püüdlust, siis palume Sinu abi, et aidata Vasakpoolsete kandidaat Jane Priimägi Euroopa Parlamenti.

Euroopa Parlamenti kandideerimisel tuleb tasuda riigile kautsjoni summas 4100 eurot. Vasakpoolsed ei tegele sellega, et ettevõtted saaksid töötajate arvel maksimaalselt rikastuda. See aga tähendab, et ettevõtjatel puudub huvi toetada vasakpoolse maailmaatega erakonda, mistõttu Vasakpoolsed ehk Eestimaa Ühendatud Vasakpartei saab Euroopa Parlamendi valimistel osaleda peamiselt heade annetajate toel.

Palun aita meid kautsjoni tasumisel, et Vasakpoolsete kandidaat Jane Priimägi saaks osaleda Euroopa Parlamendi valimistel. Selleks saad teha vabalt valitud summas annetuse erakonna arvelduskontole.

Saaja: Eestimaa Ühendatud Vasakpartei
Konto nr: EE582200221071061789
Selgitus: Annetus, annetaja nimi ja isikukood